.

.

Безплатна доставка на Едро на сребърна гривна, 925 мода посребрени бижута Три пеперуди висулка за гривна / PULAPBPS USIQHYOI

Безплатна доставка на Едро на сребърна гривна, 925 мода посребрени бижута Три пеперуди висулка за гривна / PULAPBPS USIQHYOI

BGN 3.00
BGN 3.30

Наличност
Налично за поръчка

Размер : 19 см Тегло : 14 грама

Декларирани характеристики

Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Пол:
Жени
Тип Обков:
Омар
Материал:
Метални
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Стил:
Модерен
Формамодел:
Домашни любимци
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
7.5-8inches
Метален Печат:
925 Sterling
код:
LKNSPCH166
PULAPBPS:
XLEWPHEZ
USIQHYOI:
GCHOIFYP
Добавки за продукти