.

.

Реколта Матови Златни Кристали, Кристал Брошка На Жени Виси Сълза Перлата На Дамски Дрехи, Мода Бижута

Реколта Матови Златни Кристали, Кристал Брошка На Жени Виси Сълза Перлата На Дамски Дрехи, Мода Бижута

BGN 6.00
BGN 7.66

Наличност
Налично за поръчка


Декларирани характеристики

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
ZeroMoon
Стил:
Реколта
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Номер На Модела:
BH278
Тип Брошки:
Брошки
Добавки за продукти